Kurumsal

Miza aksesuar 2012 yılında kurulmuştur. Öncelikli faaliyet alanı perde aksesuarları toptan satışı olan firmamız aynı zamanda ; evde kullanılan tekstil takımları,perdeler ve çeşitli tekstil malzemesinden ev eşyaları, çarşaf,yatak takımları yastık kılıfları masa örtüsü, havlu, battaniye yorgan ve diğer mefruşatlar ve perde aksesuarları toptan satışı yapmak üzere kurulmuştur.

Ev tekstili, perde ve perde aksesuarlarına bir arada ulaşabilmenizi sağlamak amacıyla kurulan firmamız alışılagelmişin dışında toptancılık yapmayı hedeflemektedir. Kota yada tüm çeşitlerimizi bir arada almaya zorlamak yerine bir arada satamadığımız ürünlerle ilgili etüt çalışmalarına ağırlık vererek müşteri beklentiler ine en üst seviyede cevap vermeyi hedefliyoruz. İlkeli ticaret anlayışımız ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla sektörde öncü firmalardan biri olmayı hedefliyoruz.

Ürün için ödenen fiyat ne olursa olsun beklentilere en üst seviyede cevap verme gerekliliğinin bilincindeyiz. Ürünlerimize fiyat alternatifi olması açısından bünyemize kattığımız ürünlerde devamlılığı ve ürün iade garantisi önceliklerimizdir.

Saygılarımızla...

Mekanlarınız İçin Zengin Aksesuarlar